رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان; نباید وقفه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد شود

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۸ کد : ۸۰۱۹ اخبار تصویری اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۴۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان; نباید وقفه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد شود

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه نباید وقفه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد شود، گفت: هدف دانشگاه آزاد اسلامی، خدمت‌رسانی به مردم، جوانان و نسل آینده جامعه است.

به گزارش خبرگزاری آنا، محمد دوستار در جلسه ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاهی استان گیلان که در نخستین مرحله از دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه‌سرا آغاز شد در جمع کارکنان این واحد دانشگاهی اظهار کرد: هدف از ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاهی، ایجاد وحدت رویه و آشنایی بیشتر واحدها در اجرای کارهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی با بیان اینکه ارزیابی عملکرد در واحدهای دانشگاهی باعث می‌شود تا ظرفیت‌های افراد کارآمد مورد توجه قرار گرفته و شناسایی شوند، بیان کرد: باید از خلاقیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در افراد برای رشد و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی به بهترین نحو استفاده شود.

دبیر هیئت‌ امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تأکید بر اینکه نباید وقفه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد شود، افزود: هدف دانشگاه آزاد اسلامی، خدمت‌رسانی به مردم، جوانان و نسل آینده جامعه است.

دوستار با تأکید بر اینکه دانشجویان باید طوری تربیت شوند که دیدگاه آرمانی داشته باشند، خاطرنشان کرد: دانشجویان، گران‌بهاترین سرمایه ملی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه‌سرا با فضای آموزشی و اداری به متراژ ۲ هزار و ۵۰۰ متر در مرکز شهر صومعه‌سرا و تعداد ۷۰۰ دانشجو در رشته‌های فنی و حسابداری در حال فعالیت علمی فرهنگی است.


( ۱ )