مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان: پژوهش‌محوری جزء لاینفک تولیدات سازمان صدا و سیما است

۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۹ کد : ۷۱۵۸ اخبار تصویری اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۶۳۸
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان: پژوهش‌محوری جزء لاینفک تولیدات سازمان صدا و سیما است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: بر اساس دستورالعمل‌های سازمان صدا و سیما، پژوهش‌محوری جزء لاینفک تولیدات این سازمان در بخش‌های تولید شده است.

به گزارش خبرگزاری آنا، محمدباقر باقرزاده در جلسه‌ امضای تفاهم‌نامه همکاری بین صداوسیمای مرکز گیلان با دانشگاه آزاد اسلامی این استان اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل‌های سازمان صداوسیما و افقی که برای تولیدات سازمان صدا و سیما تبیین شده، پژوهش محوری جزء لاینفک تولیدات سازمان صدا و سیما در بخش‌های تولیدی شده است.

وی با بیان اینکه چنانچه طرحی در صدا و سیما تصویب شود، باید پیوست پژوهشی ضمیمه آن طرح باشد، افزود: اجرای این طرح مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی را بیشتر و این نیاز نقش این دانشگاه را پررنگ‌تر می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دو دانشگاه صداوسیما و دانشگاه آزاد اسلامی را دارای توانمندی‌های بالایی دانست و گفت: این دو در آگاهی بخشی، آموزش و اطلاع‌رسانی دارای نقاط مشترکی هستند.

باقرزاده با بیان اینکه خدمات، نوآوری‌ها در صنعت کشاورزی و موارد مشابه در دانشگاه آزاد اسلامی باید منعکس شود، اضافه کرد: صدا و سیمای مرکز گیلان برنامه‌ای با عنوان جوان موفق دارد که این برنامه می‌تواند با کمک جوان دانشگاه آزادی برنامه‌ریزی شود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت 

آخرین اخبار و رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت را در پیام رسان های زیر مشاهده فرمائید

پیام رسان سروش http://sapp.ir/iau_rasht
پیام رسان ایتا    http://eitaa.com/iau_rasht117

پیام رسان تلگرام   telgeam.com/iaurasht117

صفحه اینستاگرام http://instagram.com/iaurasht_117


( ۳ )