برگزاری آزمون در مردادماه؛ مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۲ کد : ۴۱۵۲ اخبار آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۷۴
برگزاری آزمون در مردادماه؛ مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شد

مهلت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷ تا ساعت ۲۴ پنجشنبه سوم خرداد تمدید شد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: با توجه به برخی از اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷ و ارائه تسهیلات به داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، مهلت ثبت‌نام تا پنجشنبه سوم خرداد تمدید شد.

وی افزود: اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون امروز بعدازظهر ۲۹ اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی یادآوری کرد: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند تا فرصت باقیمانده در این آزمون ثبت‌نام کنند و آن دسته از داوطلبانی که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند نیز می‌‌توانند با توجه به اصلاحات اعلام شده نسبت به ویرایش فرم ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

وی افزود: پذیرش در ۱۶ رشته از رشته‌های امتحانی کاردانی به کارشناسی با آزمون و پذیرش در ۴۹ کدرشته براساس سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: همه متقاضیان، اعم از اینکه متقاضی پذیرش در رشته امتحانی با آزمون یا بدون آزمون هستند لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در آزمون مذکور ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند. در صورت عدم ثبت‌نام پذیرش متقاضی پس از پایان مهلت تعیین شده امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷ (برای آن دسته از رشته‌های امتحانی که پذیرش آنها باآزمون است) در روز جمعه ۱۲ مرداد ۹۷ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه ۹ مرداد تا روز پنج‌شنبه ۱۱ مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: تا ساعت ۱۳ امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۷ تعداد ۴۱ هزار و ۵۷۶ داوطلب در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند.