بمدت یک هفته: آثار خوشنویسی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نمایش درآمد

۰۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۸ کد : ۳۵۳۵ اخبار آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۹۰
بمدت یک هفته: آثار خوشنویسی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نمایش درآمد

بمدت یک هفته:
آثار خوشنویسی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نمایش درآمد
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، نمایشگاه خوشنویسی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بمدت یکهفته در سالن نمایشگاهی این واحد دانشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفت.
مجید مشک بید حقیقی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تشکر از این هنرمندگیلانی، گفت: «آثار خوشنویسی زهرا اکبری فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد  رشته جغرافیای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به مدت یک هفته در سالن نمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد».


وی ادامه داد: «در این نمایشگاه از ۱۳ اثر خوشنویسی به نمایش گذاشته شده از خطوط نستعلیق و شکسته نستعلیق ، چهار اثر چلیپانویسی نستعلیق و شکسته نستعلیق ، چهار اثر سیاه مشق و  پنج اثر ترکیب آزاد بود که توسط این دانشجوی فارغ التحصیل هنرمند به نمایش گذاشته شد».


مشک بید حقیقی تصریح کرد: « این عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که تا این زمان پنجمین نمایشگاه انفرادی خود را برگزار می کند، فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۴ با عضویت در انجمن خوشنویسان ایران آغاز کرد و در حال حاضر هنرجوی دوره فوق ممتاز این انجمن می باشد».
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان همچنین بیان کرد: « این نمایشگاه که به همت حوزه دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد توانست به صورت هر روزه از ساعت ۹ لغایت ۱۷  پذیرای تعداد زیادی از اساتید و دانشجویان علاقه مندان باشد که در طی این مدت حدود ۵۰۰ نفر از نمایشگاه بازدید کردند».


( ۱ )