مراسم تشییع پیکر پاک شهید حسن عشوری از سربازان گیلانی گمنام امام زمان (عج) و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در رشت برگزار شد.

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۹ کد خبر : ۳۲۳۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۷۷
مراسم تشییع پیکر پاک شهید حسن عشوری از سربازان گیلانی گمنام امام زمان (عج) و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از رشت، حجت الاسلام سیدمحمود علوی امروز شنبه در حاشیه برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک شهید حسن عشوری اظهار کرد: تاکنون وزارت اطلاعات بیش از ۲۰۰ شهید، تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: در طول چهار سال خدمت بنده در وزارت اطلاعات، شهید عشوری، اولین شهید از شهدایی است که در راه دفاع از امنیت کشور در مبارزه با گروهک تکفیری انصار الفرقان در داخل کشور به فیض شهادت رسید.

وی افزود: شهید عشوری، بعد از ضربه زدن به بیش از ۱۲۰ تیم تروریستی در مصاف با تروریست ها جان خود را تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کرد.

علوی با اشاره به گوشه ای از بیانات امام راحل که دعا کردند خدایا در شهادت را به روی ملت ما نبند، گفت: وقتی خون شهید و شهادت در رگ های جامعه اسلامی به جریان می افتد؛ حیات، پویایی، عزت، شکوه و سربلندی به جامعه ما هدیه می کند.

وی خاطرنشان کرد: ما شهدا را از دست نداده‌ایم، بلکه شهیدان ما ماندگار شدند و ماییم که باید راه این شهدای عزیز را ادامه دهیم.

وزیر اطلاعات به خانواده شهید عشوری تبریک و تسلیت گفت و افزود: تبریک می گویم در این شرایط فرزندی غیور از دیار میرزا کوچک خان را تقدیم این انقلاب کرده اند.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید حسن عشوری از سربازان گیلانی گمنام امام زمان (عج) که در عملیات اخیر وزارت اطلاعات علیه یک گروه تروریستی در چابهار شهید شد، صبح امروز (شنبه) از محل سپاه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ شهر این شهر تشییع شد. مراسم خاکسپاری پیکر مطهر این شهید والامقام عصر امروز در زادگاهش واقع در شهرستان رودسر برگزار می شود.


۱ رای