بازدید هیأت اعزامی وزارت بهداشت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

۰۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۲ کد : ۳۱۸۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۳۸
بازدید هیأت اعزامی وزارت بهداشت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
 
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، نشست تخصصی راه اندازی رشته تحصیلی با حضور هیأت عالی اعزامی از وزارت بهداشت  و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و جمعی از مسئولین و مدیران دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.
دکتر علیرضا امیرتیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و خیرمقدم به هیأت اعزامی از وزارت بهداشت، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ضمن استفاده از تمام ظرفیت های خود توانست تا اذهان عمومی را نسبت به این دانشگاه مردمی عوض کند و اینک افتخار آن را دارد تا به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی کشور در سطح ایران و جهان مطرح باشد.
وی ادامه داد: اعتقاد ما در این است که دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بازویی توانمند وکمکی می تواند در کنار وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بایستد و نسبت به آموزش فرزندان این مرز و بوم، در کنار دیگر مراکز آموزش عالی کشور کوشا باشد.
دکتر امیرتیموری تاکید کرد: دانشگاه آز اد اسلامی استان گیلان با بهره مندی از امکانات،  تجهیزات پیشرفته و ظرفیت های بسیار زیادی که در آن وجود دارد آمادگی راه اندازی رشته های پزشکی و پیراپزشکی  را در این مجموعه عظیم علمی دارد.
دکتر شهاب شریعتی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت پتانسیل های لازم جهت جذب دانشجویان پیراپزشکی را دارد ، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید رشته های علوم پزشکی  و پیراپزشکی را توسعه داده و به مشتاقان ادامه تحصیل در این رشته ها با فراهم سازی و زمینه سازی امکانات مورد نیاز و با داشتن کادر هیات علمی مجرب و متخصص جهت راه اندازی رشته های جدید کمک کند.
لازم به ذکر است دکتر شهنام معروفی رئیس بورد بیهوشی وزارت بهداشت و دکتر میرسعیدی از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی این هیات عالی را جهت بررسی و راه اندازی رشته هوشبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت همراهی کرده  و آنان پس از این نشست از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت شامل کتابخانه مرکزی، آزمایشگاهها ، پراتیک، سالن اجتماعات  بازدید کردند.

۳ رای